Co w Hucie piszczy? #Styczeń

Dzień dobry w Nowym Roku 🙂 Postanowienia rozpisane? 🙂 Życzymy żeby nie zabrakło silnej woli w ich realizacji 🙂 A teraz zapraszamy na nasz subiektywny przegląd interesujących wydarzeń w styczniu 🙂 Będzie mocno teatralnie!


Wykład „PoWOJENNA odBUDOWA” 17 stycznia g. 17:00 Muzeum PRL-u

Coś dla fanów tego typu tematyki. Wykład dr Michała Wiśniewskiego z cyklu „PoWOJENNA odBUDOWA”: „Związek Radziecki”. Tematem cyklu jest odbudowa i rekonstrukcja miast po II wojnie światowej. Wstęp wolny


Spektakl „Sędziowie” 21 stycznia g. 19:00          Teatr Ludowy

Sędziowie to antyczna tragedia i współczesny mroczny thriller w jednym. Zwięzły, ostry, mistrzowski dialog, piękny w swoich ripostach prowokuje do szybkiego, filmowego montażu,  daje niezwykłe, emocjonalne zwroty akcji. Pełna napięcia fabuła przesycona jest elementami grozy i tajemniczości, mimo że to jeden z niewielu realistycznych dramatów Stanisława Wyspiańskiego. Bilety 45/35 zł.

Więcej informacji Sędziowie

spektakl sędziowie

 


Spektakl „Trzej muszkieterowie” 26 stycznia g. 19:00 Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa zaprasza na adaptację Trzech muszkieterów, jakiej w teatrze ani kinie jeszcze nie było! Po raz pierwszy na nowohuckiej scenie goszczą aktorzy Teatru Montownia, a to oznacza tylko jedno: doskonałą zabawę! Bilety 40/30 zł

Więcej informacji Trzej muszkieterowie

spektakl trzej muszkieterowie
04.10.2013 Krakow. Teatr Laznia Nowa. Proba generalna spektaklu „Trzej muszkieterowie” w wykonaniu aktorow Teatru Montownia z udzialem Moniki Fronczek.
Fot. Bartosz Siedlik

Stand up Nowa Huta vol. 4 27 stycznia g. 19:00       C-2 Południe Cafe

Kolejna, tym razem już czwarta edycja nowohuckiego open majka. W styczniu wyjątkowo zapraszamy w sobotę. Wszystkie informacje na temat występujących tradycyjnie na profilu Stand Up Nowa Huta.Wstęp wolny.


Spektakl „Alibi od zaraz” 28 stycznia g. 19:00                            Nowohuckie Centrum Kultury

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel, zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor! Bilety 80 zł.

Więcej szczegółów https://nck.krakow.pl/alibi-od-zaraz/

spektakl alibi od zaraz